Середа, 23 червня 2021 — РІО Бердичів

П'ятниця, 24 Вересня

Середа, 23 червня 2021 — РІО Бердичів

Нагадаємо, що з квітня місяця змінилися номери стаціонарних телефонів, котрі починалися на цифри «2» та «5». Ми обіцяли по можливості інформувати бердичівлян стосовно нових номерів, аби люди задля отримання інформації мали змогу зателефонувати і йти безпосередньо до установи вже у разі крайньої необхідності.

Опубліковано в ЖКГ

Засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради розпочалося з приємностей, адже передувало розгляду питань порядку денного вітання молодого бердичівського спортсмена, знаного не лише у нашому місті, а й в Україні та за її межами.

Опубліковано в Спорт

У зв’язку з проведенням святкових заходів, з нагоди відзначення Дня міста Бердичева 26-28 червня 2021 року, рух автомобільного транспорту за центральними вулицями міста буде організовано наступним чином:

Опубліковано в Офіційна інформація

На базі 26 артилерійської бригади відбулися змагання на першість оперативного командування «Північ» з військово-прикладних видів спорту «Сталева міць».

Опубліковано в Спорт

Двухдверные холодильники AEG

Холодильники Side-by-Side – идеальное решение для просторной кухни. В них помещается большой запас продуктов, которые удобно доставать даже с самых верхних полок. К тому же, такой холодильник стильно выглядит и часто становится центральным элементом кухни, добавляя интерьеру технологичности.  

Опубліковано в Пригоди

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.