Сортувати за датою: Понеділок, 08 лютого 2021 — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

Сортувати за датою: Понеділок, 08 лютого 2021 — РІО Бердичів

Тільки упродовж минулого року майже десяток кримінальних діянь, зареєстрованих у Бердичівському районі, було вчинено у стані сп’яніння.

Опубліковано в Офіційна інформація

Останнім часом зацікавленість нашим містом починають проявляти високопосадовці. Це свідчить про те, що ми маємо потенціал та представляємо інтерес як перспективне місто що має потенціал до розвитку. 04 лютого 2021 року місто Бердичів з робочою поїздкою відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Зустрічав поважних гостей міський голова Сергій Орлюк.

Опубліковано в Політика

Це стало відомо з виступу начальника Бердичівського відділу поліції Олега Мельничука, який на сесії звітував про виконання Комплексної програми профілактики злочинності в місті Бердичеві на 2019-2020 роки.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

 Та організатору цих майбутніх трансферів не дають в оренду землю під стадіон. Про це стало відомо на останній сесії Бердичівської районної ради.

Опубліковано в Спорт

До уваги учасників дорожнього руху!

Опубліковано в Офіційна інформація

Незабаром у професійному футболі розпочнеться продовження другої частини сезону 2020-2021 року. Нині команди продовжують підготовку до початку офіційних матчів на навчально-тренувальних зборах, як в Україні, так і закордоном. Також саме у міжсезоння відбувається велика кількість змін у складах команд.

Опубліковано в Спорт

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.