Сортувати за датою: Вівторок, 02 лютого 2021 — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

Сортувати за датою: Вівторок, 02 лютого 2021 — РІО Бердичів

Це одна із найбільш морально важких справ Бердичівського міськрайонного суду, під час розгляду якої належить розібратися, чому будинок на Білопільській, 4-А у березні 2018-го став місцем загибелі восьми людей та хто у цьому винен.

Опубліковано в Офіційна інформація

Бердичів завжди був військовим містечком, де цінували і поважали важку працю військовослужбовців. Недарма тут дислокувалися військові частини, що зуміли зберегти професійність та професіоналізм навіть в умовах недофінансування.

Опубліковано в Пригоди

У місцевої жительки – зварювальний апарат, у пенсіонерки з с. Гвіздави – харчові продукти: причетних до крадіжок цього майна 1 лютого встановили бердичівські оперативники підрозділу кримінальної поліції. Тривають досудові розслідування.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

До уваги батьків багатодітних сімей із Бердичева!

Постановою Кабінету Міністрів України № 1003 від 28.10.2020 було внесено зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 №209.

Опубліковано в Офіційна інформація

З 1 січня 2021 року у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати для непрацюючих пенсіонерів мінімальна пенсія за віком підвищилась до 2400 грн.

Опубліковано в Офіційна інформація

40-річного жителя Бердичева суд визнав винним у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів із метою збуту (правопорушення, передбачене частиною 1 статті 307 КК України).

Опубліковано в Офіційна інформація

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що триває Деклараційна кампанія 2021.

Опубліковано в Офіційна інформація

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.