Сортувати за датою: Вівторок, 05 січня 2021 — РІО Бердичів

Четвер, 28 Січня

Сортувати за датою: Вівторок, 05 січня 2021 — РІО Бердичів

Не довіряйте нікому у майнових та фінансових справах. Перевіряйте особисто усю отриману інформацію. Застережіть інших від можливих шахраїв.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Подбати про затишок в оселі можна по-різному, підібравши меблі та текстильне оформлення, згідно зі своїми вподобаннями, декорувавши її так, як хочете чи так, як дозволяє бюджет. Але є та основа, без якої забезпечити комфортне перебування у приміщенні не вийде. Це якісні вікна від провідної компанії Viknaroff.ua, котра дорожить своєю репутацією та виготовляє тільки першокласну продукцію, у чому вже понад десять років мають змогу переконуватись українці.

Опубліковано в ЖКГ

Першого грудня розпочалися повноваження депутатів Бердичівської міської ради VIII скликання. Журналісти вирішили зустрітися з народними обранцями, щоб запитати, які першочергові завдання вони ставлять перед собою.

Опубліковано в Політика

Щороку на початку січня Бердичів відзначає знаменну дату, що об’єднує усіх містян однією спільною метою та згуртовує у пам’ятних для бердичівлян місцях. Це вшанування тих, хто звільнив наше місто від нацистських окупантів, хто зробив усе можливе, аби у Бердичева було майбутнє, аби воно відбудовувалось, життя продовжувалось і нове покоління народжувалось у мирі та спокої.

Опубліковано в Культура

Про це сьогодні на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

 

Опубліковано в Медицина

Сегодня редкие рабочие процессы остаются не компьютеризированными. А отсутствие интернета способно остановить деятельность крупной компании и даже понести убытки. Поэтому профессия системного администратора в наше время является одной из самых востребованных на рынке труда. Компьютерная техника, как любая другая, может выходить из строя, ломаться, требовать к себе дополнительного внимания со стороны квалифицированных специалистов.

Опубліковано в Бізнес

Шкодує, що не викликав «Швидку», та боїться контактувати із рідними загиблого, які у присутності кількох ЗМІ влаштували на базарі скандал. Про це 4 січня 2021 року розповів суду продавець фруктів, якого підозрюють у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (злочин, передбачений ч. 2 ст. 286 КК України), а також у залишенні без допомоги особи, яка знаходиться у небезпечному для життя стані, що призвело до її загибелі (злочин, передбачений ч. 3 ст. 135 КК України). Ще до надходження клопотання про обрання міри запобіжного заходу до суду справа набула значного суспільного резонансу.

Опубліковано в Офіційна інформація

А якщо точніше, то увійде, якщо склад робочої групи, оприлюднений в проекті рішення на офіційному сайті, буде затверджено на черговому засіданні виконавчого комітету.

Опубліковано в Політика

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.