Сортувати за датою: Четвер, 12 листопада 2020 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Четвер, 12 листопада 2020 — РІО Бердичів

Як повідомляє Житомирський обласний центр громадського здоров'я, станом на ранок 12 листопада на Житомирщині зареєстровано за минулу добу (11 листопада) 396 нових випадків захворювання на COVID-19 та 5 летальних випадків, спричинених ускладненнями, які були викликані хворобою.

Опубліковано в Медицина

Вже пройшло більше двох тижнів після дня голосування бердичівлян за нових депутатів міської ради, а їх остаточний список і до цього часу невідомий.

Опубліковано в Політика

Покупка входных дверей в частный дом или квартиру – ответственный шаг, с которым сталкивается практически каждый домовладелец при ремонте или строительстве. Именно прочность дверной конструкции обеспечивает безопасность жильцов. Поскольку данная дверь устанавливается на входе, к ней предъявляются особые требования. Важно, чтобы изделие было прочным, а также сохраняло тепло в помещении, не пуская в него холод с улицы.

Опубліковано в Пригоди

Чтобы стать популярным блогером недостаточно уметь интересно поведать свою историю, изложить точку зрения относительно того или иного вопроса, поделиться секретами личной жизни, советами об построении отношений, воспитании детей, готовке, уборке и т.д. Все это надо уметь правильно и грамотно подать, а без хорошей качественной бытовой техники сделать это не представляется возможным.

Опубліковано в Бізнес

Одразу три протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з алкоголем, розглядали члени адмінкомісії на засіданні, що проходило у середу в міській раді. Складені вони були працівниками Бердичівського відділу поліції.

Опубліковано в Пригоди

Безліч разів, публікуючи новини з судових засідань, доводилось писати про надзвичайно тривалі процедури судових розглядів навіть малозначущих правопорушень. Доходило навіть до анекдотичних випадків, коли за крадіжку кількох болтів на залізниці злочинець отримав вирок через шість років після скоєного. Але всі ці процедури відбувались згідно із діючим на той час законодавством.

Опубліковано в Пригоди

Талановитий бердичівський боксер Денис Кротюк нещодавно розпочав свою професійну боксерську кар’єру та вже здобув декілька перемог. У розмові з бердичівлянином ми поговорили про його шлях від початків у рідному Бердичеві до професійної боксерської кар’єри в Польщі.

Опубліковано в Спорт

Це два окремих протоколи, але стосуються одного і того ж – скидання промислових вод в систему дорожнього зливостоку, що порушує правила благоустрою міста Бердичева.

Опубліковано в ЖКГ

Кризовий центр для жінок із дітьми “Місто Добра” – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

Опубліковано в Офіційна інформація

Три ведмеді запрошує на роботу

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.