Сортувати за датою: Четвер, 05 вересня 2019 — РІО Бердичів
Сортувати за датою: Четвер, 05 вересня 2019 — РІО Бердичів

Сьогодні, близько шостої години вечора на перехресті вулиць Лупова та Вінницька сталась серйозна дорожньо-транспортна пригода.

 

Опубліковано в Пригоди

Більше половини її власних доходів (точніше 54,4%) витрачається на утримання апарату управління, а це – один з основних показників ефективності роботи об’єднаних територіальних громад.

Опубліковано в Політика

Про це керівник підрядної організації розповів журналісту телефоном.

Опубліковано в Медицина

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня 04 вересня 2019 року у місті Бердичеві на стадіоні ДЮСШ м. Бердичева по вул. Європейській, 116, було організовано та проведено Олімпійський урок з учнями 4 - 7 класів НВК № 4.

Опубліковано в Спорт

Щоправда покарання вони отримали різні згідно різних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення, а рішення про штрафи приймали члени адміністративної комісії, на засіданні якої і розглядали складені протоколи.

Опубліковано в ЖКГ

Відомий музикант та філософ Борис Гребенщиков 4 вересня дав повноцінний концерт у Житомирі на концертному майданчику «Ракушка» та зіграв кілька пісень на вулиці Михайлівській.

Опубліковано в Пригоди

Дві талановиті бердичівські баскетболістки, вихованки ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічні тренера-виклада Катерини Побережної – Дар’я Кононученко та Поліна Корбут зіграли у складі збірної України.

Опубліковано в Спорт

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.