Сортувати за датою: Середа, 03 квітня 2019 — РІО Бердичів

Четвер, 18 Липня

Сортувати за датою: Середа, 03 квітня 2019 — РІО Бердичів

Минуло не так багато часу відтоді, як ми писали про складений на бердичівлянку працівниками поліції протокол за кинутий на тротуар недопалок, як така ж доля спіткала ще одного курця. На засіданні адміністративної комісії, що проходить щосереди у міській раді, серед купи протоколів розглядали складений на бердичівлянина «лист щастя».

Опубліковано в Пригоди

На сьогодні вирішення питання працевлаштування населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

Опубліковано в Пригоди

На жаль, життя - настільки непередбачувана річ, що не знаєш, чого очікувати завтра і який сюрприз принесе життя. І дуже часто такі сюрпризи аж ніяк не приємні, а змушують боротися, долати життєві труднощі та перешкоди.

Опубліковано в Медицина

До уваги бердичівлян!

Опубліковано в ЖКГ

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.