Сортувати за датою: Четвер, 04 жовтня 2018 — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Трв

Сортувати за датою: Четвер, 04 жовтня 2018 — РІО Бердичів

Непомітно швидко промайнув рік з останньої зустрічі представників гуманної професії в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації. А сьогодні освітяни району знову зібралися у святковій атмосфері та родинному колі колег, однодумців - людей, яких усіх об’єднує спільна мета – навчати та виховувати підростаюче покоління, розвивати у кожній дитині особистість, давати знання і формувати освічену молодь.

Опубліковано в Освіта

Бердичівляни, котрі цього місяця пішли до банків, аби розрахуватися за електроенергію, або ж, як зазвичай, взялись оплачувати цю комунальну послугу через інтернет, зіткнулися з незрозумілою ситуацією.

Опубліковано в ЖКГ

Коли у житті людини виникають невеликі тимчасові проблеми або ж, можливо, і більш глобальні, багато хто впадає у відчай, опускає руки і вважає, що удача відвернулась від нього, все погано і краще не буде, тому і не намагається боротися чи шукати вихід з ситуацій, яка склалася.

Опубліковано в Пригоди

Ми вже писали вчора про те, що три дні підряд центральна частина міста була без води у зв’язку з проривом труби водопостачання.

Опубліковано в ЖКГ

 

Ним став колишній голова Чуднівської РДА Петро Іванович Яригін. Розпорядження Президента України про його звільнення з попередньої посади та призначення на нову були оприлюднені нещодавно на офіційному сайті. Згідно з документом, Петро Іванович мав приступити до виконання нових обов’язків 4 жовтня 2018 року.

 

Опубліковано в Політика

Запрошуємо Вас на дивовижну виставку "КРАСУНІ та ЧУДОВИСЬКА", на якій Вам представиться можливість насолодитися красою та побачити появу на світ тропічних метеликів, дізнатися цікаві факти про життя цих чарівних істот.

Опубліковано в Пригоди

Про це журналісту сказала головний лікар центру ПМСД Бердичівської міської ради Наталія Ігорівна Хорошун. А ще зазначила, що інформація з нашої попередньої статті про те, що в міському центрі ПМСД є затримки із зарплатами чи переведення лікарів на півставки, не відповідає дійсності. Медичної субвенції, яка надходить з державного бюджету, повністю вистачає на життєдіяльність установи, і з міського бюджету додаткових грошей не виділялось.

Опубліковано в Медицина

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.