Сортувати за датою: П'ятниця, 12 жовтня 2018 — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Трв

Сортувати за датою: П'ятниця, 12 жовтня 2018 — РІО Бердичів

Десятки куль, котрі вилітали з гвинтівок, глушили все навколо, змушуючи періодично здригатися.

Опубліковано в Пригоди

Неймовірної краси картини із зображенням сонячної і теплої осені з усіма жовтогарячими барвами, квітів, котрі милують око та змушують мріяти про щось романтичне, були представлені на виставці робіт у Музеї історії Бердичева. Не менш прекрасними поціновувачам мистецтва та звичайним гостям відкриття виставки видалися і портрети жінок, і навіть графіка та різьба по дереву.

Опубліковано в Культура

Публікація з такою назвою була оприлюднена кілька місяців тому на одному з найбільших російськомовних єврейських інтернет-ресурсі.

Опубліковано в Пригоди

Саме це питання стало головним з тих, що були розглянуті на терміново скликаному засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради ранком п’ятниці.

Опубліковано в ЖКГ

У всякому разі, таке припущення висловили робітники «Бердичівводоканалу», які прибули сьогодні на вулицю Шевченка для усунення прориву водогону.

Опубліковано в ЖКГ

Про порядок виплати недоотриманих сум пенсій

Опубліковано в Офіційна інформація

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.