Світлана Семчук — РІО Бердичів
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Нині усі українські інформаційні сайти вибухають новиною про масове звільнення зубних лікарів, тобто тих фахівців, у яких на противагу стоматологам немає вищої освіти, а є лише середня спеціальна. Починаючи з квітня місяця цього року вони не матимуть права лікувати пацієнтів, а лише займатися профілактичним оглядом.

Активним на надзвичайні події та виїзди рятувальників видалася субота, 25 січня.

Про те, що січня цього року споживачі газу платитимуть за його використання двома платіжками, відомо багатьом. Ця новина поширювалася активно і на телеканалах, і в інтернеті, і в друкованих засобах масової інформації.

Щоправда зроблять це після того, як на сесії Бердичівської міської ради депутати проголосують за відповідний проект рішення.

Серед важливих для нашої країни дат є така, що уособлює прагнення до вольності, свободи і найголовніше – єдності українського народу. Це прагнення існувало ще за часів Київської Русі, коли князі об’єднували територію в одне ціле. Воно існувало ще за часів козацтва, коли гетьмани боронили і відстоювали свою державу, захищаючи території. Це прагнення не покидало українців у часи, коли наша держава була поділена між двома імперіями і минуло багато віків, перш ніж дві окремі утворені держави – Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка – утворили єдину державу під назвою «Україна».

Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України.

Ранок понеділка, 20-го січня, в селищі Гришківці, що на Бердичівщині, увінчався дорожньо-транспортною пригодою з потерпілими.

Пошук загиблих солдатів у роки Другої світової війни знову розпочали працівники «Історико-патріотичного об'єднання «Пошук».

Такої фотовиставки у Бердичеві, можна з упевненістю сказати, ще не було, адже зазвичай професійні фотографи роблять світлини нашої, української природи в усі пори року, подорожуючи іншими країнами, закарбовують цікаві місця, пам’ятки та людей, аби показати усім своє бачення мистецтва фото і втілені у ньому прекрасні та неповторні миті.

І це обурення, пам’ятається, вже не один раз з’являлося і в соціальних мережах, звучало між людьми та виливалося коментарями на різного роду інтернет-форумах. Ще б пак, адже відомого для старшого покоління бердичівлян скульптора, який народився та помер у Бердичеві, залишивши після себе неймовірну творчу спадщину, виявляється, забули.

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.