Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to РіО Бердичів, реклама, оголошення та інформація
rio-berdychiv
rio-berdychiv
myberdychiv

Вхід

Follow us on Twitter


Масове отруєння в одному з кафе Бердичева – міф  

Вівторок, 14 червня 2011, 16:10 Власкор
Друк

Минулого тижня наше місто збентежила новина про те, що в одному з кафе на Червоній Горі неякісними продуктами харчування отруїлось близько 30 осіб. Бердичевом ширились чутки про кількість потерпілих, люди навіть висували різні припущення стосовно  закладів громадського харчування, де б могли  отруїтись відпочиваючі. Щоб перевірити цю інформацію ми звернулись до Валерія Бикова,головного санітарного лікаря Бердичівської СЕС.

Пан Биков спростував цю інформацію, зазначивши, що при найменшому натяці на якесь захворювання, люди  негайно сповіщаються про нього через ЗМІ. «Просто деяких мешканців нашого міста злякали випадки масових захворювань в Маріуполі. Там, як ви пам’ятаєте, епідемія холери, тож наші бердичівляни надивившись новин, роблять багато галасу на рівному місці. Я ще раз повторюю, що жодного отруєння, а тим більше масового, в місті не було» - так прокоментував ситуацію Валерій Биков.

Тож у найкращому місті на Землі усе гаразд,бердичівляни можуть продовжувати спокійно споживати їжу в міських кафе та ресторанах. 


Останнє оновлення на Вівторок, 14 червня 2011, 16:27
 
Цікава стаття? Поділись з іншими:

Коментарі 

 
+9 #1 Гість 14.06.2011 19:00
но ведь дыма без огня не бывает
факт отравления был, кафе на Краске называется Золотой дракон.

вот интересно, один человек на Новосерках знает что было отравление, второй человек на Краске знает что был факт отравления, третий человек на Волочаевской знает о факте отравления в вышеупомянутом мной кафе, вот и Доманский знает, - а главный санепидем врач говорит ничего небыло
страна непуганых идиотов...
Цитувати
 
 
+9 #2 Гість 14.06.2011 20:05
Я тоже слышал об отравлении - видать СЭС подмазали вот и тишина
Цитувати
 
 
+8 #3 Гість 14.06.2011 20:10
Отравилась и невеста, лежала в больнице а молчек потому что все "персонажи" из гороно. Так что снимай Даманский лапшу с ушей.
Цитувати
 
 
0 #4 Гість 18.07.2011 09:51
Вот во Львове отправилась свадьба - попали во все новости в Украине.
Цитувати
 

Додати коментар

Будь ласка, дотримуйтесь правил ввічливості! Та залишайте свої коментарі. Щиро вдячні!!!

Захисний код
Оновити